Iwona Kaczyńska - położna

Witajcie. Mam na imię Iwona. Jestem położną. W zawodzie położnej pracuję od 1990 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w trzech olsztyńskich szpitalach na sali porodowej i oddziałach: położniczym, noworodkowym i ginekologicznym. Pracowałam również w Poradni "K". Jestem też szczęśliwą mamą Marcina i Oli oraz spełnioną żoną od ponad 20 lat. Zajmowałam się kobietami na każdym etapie ich życia oraz noworodkami. Zawsze służyłam radą i pomocą. W ciągu tych lat podnosiłam także swoje kwalifikacje i poszerzałam wiedzę. Uzyskałam dyplom specjalisty pielęgniarstwa położniczego oraz tytuł magistra położnictwa, kończąc Gdański Uniwersytet Medyczny.  Na studiach podyplomowych ukończyłam  Zarządzanie i Marketing w Służbie Zdrowia.

Moje doświadczenie i wykształcenie stało się podwaliną do pełnienia nowej roli położnej- douli. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kobiet prowadzę Indywidualną Praktykę Położniczą „ Doula”. Oferuję opiekę podczas wizyt domowych, przygotowując kobietę ciężarną i jej partnera do  porodu oraz powitania dziecka w ich rodzinie. Monitoruję za pomocą KTG stan ciąży. Prowadzę I okres porodu w domu dając poczucie spokoju i bezpieczeństwa rodzącej. Moim zadaniem jest wspieranie i pomoc dla przyszłych mam i tatusiów. Po porodzie w domu wspieram w karmieniu  i pielęgnacji noworodka oraz uczę pierwszej kąpieli i pomagam w  osiągnięciu samodzielności w opiece nad dzieckiem.

Mój zawód jest moją pasją, a praca z pacjentkami jest ogromną przyjemnością i satysfakcją. Zawsze staram się, aby ten trudny i wzniosły moment życia kobiet stał się miłym wspomnieniem na długie lata.

"Urodzić dziecko, to dać nowe życie. To doświadczenie, które odegra największą rolę w twoim życiu. Nie zmarnuj Swojej szansy."

- By Iwona Kaczyńska, Olsztyn.


Mapa dojazdu do biura

Kontakt

Indywidualna Praktyka Położnicza "Doula"
 
Iwona Kaczyńska
 
ul. Liliowa 33/17 11-041 Olsztyn 
 
NIP 7391476904
 
Tel. 604 514 116
 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Projekt i wykonanie: KADZEWICZ.PL | Fotografia i grafika - Zbigniew Kadzewicz | Olsztyn